Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Snížení cen košů HELPMATION

Od 1. února snižujeme cenu automatických košů Helpmation a to u některých až o 30%. Využijte této nabídky a pořiďte si domů hygienický odpadový koš.


Od 1. února snižujeme cenu automatických košů Helpmation a to u některých až o 30%. Využijte této nabídky a pořiďte si domů hygienický odpadový koš. Výběr košů najdete
ZDE.

Bakterie a viry jsou mikroskopické organismy, které poletují v ovzduší všude kolem nás a jsou usazené v našich domácnostech, kancelářích či ordinacích na všech plochách, které si jen umíme představit. Jedním z nejvíce infikovaných míst je odpadkový koš.

Čistota je velmi důležitá a bakterie se mohou velice rychle rozmnožovat. Skutečným ohniskem chorob jsou často hadry, houbičky, ale také víka odpadkových košů. Možným způsobem, jak zabránit množení mikrobů je použití bezdotykových odpadkových košů Helpmation, které nabízí nejefektivnější způsob, jak snížit výskyt bakterií doma, v kanceláři nebo ordinaci.

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation s infračerveným senzorem jsou navrženy a vytvořeny s cílem učinit život jednodušší, čistější a zajistí hygienické nakládání s odpadem. Při přiložení ruky nebo objektu 20 cm nad infračervený senzor košů se víko automaticky otevře během několika vteřin a po vhození odpadu se víko automaticky zavře. Otevírání a zavírání košů kontroluje systém složený z počítačového čipu, infračerveného senzoru, mechanického a elektronického systému.

Nádoby odpadkových košů Helpmation jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu a víka košů jsou vyrobena z ABS plastů. Helpmation je zárukou kvalitního zpracování a moderního designu. Vybírat je možné z různých velikostí o objemu 5 litrů až 80 litrů. Součástí košů jsou plastové pojistné kroužky, okolo kterých se zajistí odpadkový pytel,a tak je celý schovaný uvnitř koše.

Díky bezdotykovým odpadkovým košům Helpmation se sníží výskyt bakterií a virů v domácnosti, kanceláři nebo ordinaci.