Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Šetřete s GROHE EcoJoy!

GROHE EcoJoy - méně vody, více zábavy! Zeptejte se našich poradců, zda i vy můžete mít doma nové šetřivé perlátory EcoJoy, které nabízíme již dnes u většiny řad baterií Grohe.


Všechny výrobky GROHE spojují elegantní design, snadnost použití a vynikající výkon společně s odpovědností za spotřebu vody. Některé koncepty jsou mimořádně ekonomické a umožňují uživatelům šetřit vodu bez toho, aby na to stále mysleli. Patří mezi ně mnohé inovace jako termostaty Grohe, duální splachovací sanitární systémy (3/6 litrů) a mnohé jiné.
Jednoduchý a sofistikovaný design vybraných Grohe baterií a sprch byl nyní ještě vylepšen. Nové produkty s perlátory řady EcoJoy omezují průtok v bateriích (až na hranici 5,8 litrů za minutu u vybraných produktů) a umožní Vám tak snížit spotřebu energie a vody bez omezení výkonu a ztráty designu. Máte zájem o baterie Grohe? Zeptejte se našich poradců, zda i vy můžete mít doma nové šetřivé perlátory EcoJoy, které nabízíme již dnes u většiny řad baterií Grohe. A to za stejnou cenu jako standardní perlátory!