Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Robotický vysavač iClebo Arte

Mimořádný robotický vysavač iClebo Arte Vás překvapí precizním úklidem podlah. Předvede Vám spojení dvou nejrozšířenějších systémů, ze kterých vznikl maximální úklid takzvaný režim MAX.


Mimořádný robotický vysavač iClebo Arte Vás překvapí precizním úklidem podlah. Předvede Vám spojení dvou nejrozšířenějších systémů, ze kterých vznikl maximální úklid takzvaný režim MAX, který Vám nenabídne žádný jiný robotický vysavač na světě. iClebo Arte vidí své okolí téměř stejně jako lidské oči a tím pro Vás zajistí nejlepší úklid.

iClebo Arte je zcela nový robotický vysavač od společnosti Yujin Robot Korea, která vyvíjí nejlepší technologie v oblasti robotiky na světě. U robotického vysavače je velice důležité, zda umí přesně analyzovat prostor, aby jej celý uklidil, jak čistě uklízí a jak rychle uklízí. To vše pro Vás zajistí jedině iClebo Arte s technologií Yujin Robot Slam TM a systémem kontroly Triple CPU.

K vytváření přesné mapy Vašeho domova a orientaci v prostoru iClebo Arte využívá mnoho nejmodernějších senzorů v oblasti robotiky – kameru, gyro senzor, encoder, PSD senzory a IR senzory. Rychlost vysavače je v průběhu úklidu řízena akcelerátorem.

Podvozek vysavače Arte je upraven, aby jednoduše překonal překážky vysoké až 2 cm. Celková výška vysavače iClebo Arte je pouhých 8,9 cm a řadí jej na první místa mezi robotickými vysavači s nejnižší výškou. Větší nádobku na nečistoty lze jednoduše vyjmout jednou rukou. Hlučnost vysavače iClebo Arte je pouhých 55 dB. Novinkou je také nabíjecí základna s možností uschování adaptéru do jejího nitra a magnetická páska, kterou lze jednoduše ohraničit místa podlahy, pokud nechcete, aby byla robotickým vysavačem uklízena např. vlněný kusový koberec. Praktickým doplňkem zůstává kvalitní mop z mikrovlákna, plánovač úklidu, dva speciálně lomené boční kartáčky a velký hlavní rotační kartáč s čistící drážkou. iClebo Arte je poháněn lithiovou baterií s dlouhou životností, délkou nabíjení pouhých 90 minut a výdrží práce až 150 minut. Vysavač je zcela vhodný i do domácností s alergiky, díky kvalitnímu antibakteriálnímu HEPA filtru.
 
  • Druhá generace kamerového mapovacího systému
  • Systém navigace YUJIN ROBOT SLAM TM
  • Li-ion baterie s dlouhou životností
  • Triple CPU pro vysokou efektivitu úklidu
  • Magnetická páska, mop z mikrovlákna
  • Kvalitní filtrace s HEPA filtrem