Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Robotické vysavače MONEUAL

Nově máme v nabídce hybridní Robotické vysavače MONEUAL, které kombinují klasický vysavač a vytírač se zásobníkem na vodu. Tím ušetříte místo a peníze, není třeba dvou přístrojů.

Nově máme v nabídce hybridní Robotické vysavače MONEUAL.

Co je hybridní robotický vysavač? Moneual jako první přináší hybridní robotický vysavač, který kombinuje klasický robotický vysavač a robotický vytírač se zásobníkem na vodu. Tím ušetříte místo a peníze, není třeba dvou přístrojů.

Moneual může pracovat jako robotický vysavač, robotický vysavač a umývač podlah v jednom nebo pouze jako umývač podlah. Záleží pouze na Vás, jaký druh podlah potřebujete uklidit.

Patentovaný velký mop. Jednotlivá vlákna mopu mají speciální texturu tkaniny tzv. „Duo fact“, což zabezpečuje vysokou přilnavost nečistot z podlahy oproti běžným mopům. Nečistoty nezůstávají na povrchu mopu, ale jsou pohlcovány mezi jednotlivá vlákna mopu a díky tomu je mop schopen precizně uklidit i velkou podlahovou plochu.

Robotické hybridní vysavače Moneual jsou technicky vyspělé a kvalitní vysavače, které uspokojí náročné zákazníky. Všechny modely disponují výkonným sacím motorem a sofistikovaným inteligentním programem pro optimální úklid. Některé modely pro dokonalejší úklid využívají vyspělý kamerový navigační systém.

V nabídce máme i další robotické vysavače od jiných výrobců.