Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Připravte se na podzim, užívejte si venkovní posezení v teple!

Přichází podzim, který bývá obyvkle deštivý a větrný. Nicměně se najdou i vhodné dny, kdy máte možnost s rodinou či přáteli posedět venku u grilu nebo jen tak u skleničky. S našimi výrobky vám nebude zima!

Přichází podzim, který bývá obyvkle deštivý a větrný. Nicměně se najdou i vhodné dny, kdy máte možnost s rodinou či přáteli posedět venku u grilu nebo jen tak u skleničky. S našimi výrobky vám nebude zima!

Elektrický infrazářič ComfortSunPořiďte si elektrický infrazářič ComfortSun a budete se i venku cítit jako doma. Elektrické infrazářiče ComfortSun se také skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, koupelen, chat a chalup. Infrazářiče kromě tepla vydávají také příjemné světlo podobné tomu z živého ohně.

Princip ohřevu povrchu osob a předmětů se využívá na mnoha místech, jelikož je efektivnější a úspornější než konvenční vytápění.

Infrazářiče svůj přínos nezapřou ani v jiných oblastech než je bydlení. Používají se ve zdravotnictví, v ordinacích, čekárnách, ale i při chovu zvířat. Přenosné infrazářiče jsou neocenitelní pomocníci například při záchranných akcích.  Pokud je venku chladné počasí, oceníte infrazářiče na terase, balkonu, či v zimní zahradě.

Elektrický infrazářič ComfortSunElektrické infrazářiče ComfortSun nabízíme s různými výkony, které odpovídají velikosti požadované zahřívané plochy. Infrazářiče jsou chráněné proti vlhkosti odolným aluminiovým krytem. Pro svou nízkou hmotnost je jejich montáž velice jednoduchá. V místě instalace je potřebná jen zásuvka na 220V a teplo je během několika minut.

Nabízíme několika typů ovládání: na zapojení do zásuvky elektřiny, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, nebo s časovačem či dálkovým ovládáním. Infrazářiče ComfortSun jsou dostupné ve třech barevných variantách, takže není problém sladit váš nový infrazářič s vaším interiérem a udělat si doma tepelnou pohodu.

Výhody elektrických infrazářičů ComfortSun:

  • Ohřívá jen osoby Elektrický infrazářič ComfortSuna předměty, ne vzduch.
  • Na využitelné teplo je přeměněno 90% elektrické energie
  • Bezhlučný a čistý provoz bez víření prachu
  • Okamžité teplo, ihned pracuje na plný výkon
  • Minimální nároky na údržbu a provoz, vysoká životnost
  • Bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí