Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Přenosná tlaková myčka Helpmation

Jaro je ve znamení úklidu, tak se na to spolu vrhněme! Přinášíme vám mobilní tlakovou myčku, která má vlastní zásobník na vodu a pohonný akumulátor. Hodí se všude tam, kde není přívod elektřiny či vody.

Přenosná tlaková myčka Helpmation GFS-C1Výrobce Helpmation přináší přenosnou tlakovou myčku GFS-C1 pro použití v domácnosti a na místech, kde není přívod elektřiny a vody. Přenosná tlaková myčka Helpmation GFS-C1 je kompaktní a lehký pomocník vhodný na jemné, ale velice účinné mytí horských kol, motocyklu, automobilu, karavanu, lodí, zahradního nářadí či zahradního nábytku a mnoho dalšího. Rychle Vám pomůže v boji se špínou, ať už jste na zahradě, na sídlišti, na závodech nebo v kempu.

Nádrž má objem 17 litrů a můžete ji naplnit studenou nebo horkou vodou až 60°C. Pomocná kolečka a popruh přes rameno usnadňují manipulaci a přenášení. Součástí balení je tlaková pistole s regulací proudu vody a zásobníkem na saponát, speciální kartáč a sprchová hlavice. Přenosná myčka Helpmation je lehká, kompaktní a pracuje nezávisle na zdroji elektřiny a nepotřebuje hadici s přívodem vody. Používat ji můžete na baterii nebo zapojenou do zásuvky autozapalovače. Helpmation nabízí svým uživatelům naprostou nezávislost mytí kdykoliv a kdekoliv potřebují. Více informací a technickou specifikaci naleznete na stránce produktu.

Značku Helpmation také znáte jako výrobce bezdotykových produktů po domácnost, jako jsou hygienické a designové bezdotykové odpadkové koše, kvalitní dávkovače mýdla, praktické dávkovače zubní pasty. Nově nyní přinášíme i klinicky testované bezdotykové teploměry.