Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nový nábytek JIKA OLYMP

Novinkou roku 2009, která by se podle očekávání společnosti Laufen CZ měla stát hitem v nabídce koupelnového nábytku, je série OLYMP značky Jika.


Novinkou roku 2009, která by se podle očekávání společnosti Laufen CZ měla stát hitem v nabídce koupelnového nábytku, je série OLYMP značky Jika. Je moderní, kvalitní, praktická velikostí vnitřního prostoru i údržbou, variabilní a zejména cenově vstřícná. Designéři Eva a Marcel Mochalovi ze studia Llev product design i v tomto projektu potvrdili svůj vstřícný vztah k přírodě a pro pilotní variantu zvolili přitažlivou kombinaci březové dýhy a lesklých lakovaných dvířek. 

Kompletní sadu nábytku najdete na http://www.koupelna-snu.cz/vyhledavani.htm?q=Jika%20Olymp%20-

Česká koupelna se neustále pere s problémem malých místností, do kterých je třeba umístit potřebný komfort pro osobní hygienu i relaxaci. Nábytek se tedy často vybírá podle prostoru, který zůstane vedle umyvadla, vany či sprchového koutu, pračky či koše na prádlo. A toho mnoho nezbývá.

Kolekce nábytku Olymp splňuje estetická kritéria v liniích i barevnosti, variabilně řeší prostor, snadno se udržuje a ani vzhledem ke kvalitě není cenově náročná. Je určitě přitažlivá pro mladé rodiny, které si zařizují svou první koupelnu, ale svou praktičností bude nepochybně dobrým řešením i při renovacích.

Design ctí elegantní linii oblíbeného umyvadla ze série Olymp a odráží se v originálním řešení tvaru dvířek i zrcadel. Velkorysý oblouk autoři zakomponovali netradičně do dolní části skříněk, které tak zásadně vizuálně odlehčili. Vyváženost celkového dojmu zajišťují naopak horní oblouky u dvířek kontejnerů či zrcadel. Toto řešení nic neubírá vnitřním prostorům – dokonce se jim do jedné z nich podařilo umístit velký koš na špinavé prádlo, jaký má dosud v nabídce jen málokterý koupelnový nábytek.

Nábytek Olymp je v současnosti jediný stojící nábytek v nabídce značky Jika – kvůli nosnosti stěn se ne každý zákazník může rozhodnout pro závěsnou variantu. Stojí na bočnicích, které jsou odsazeny a umožňují tak bezproblémovou údržbu. Bočnice skříněk jsou z březové dýhy, čelo dvířek je v bílém, lehce omyvatelném laku.

Nábytková řada kromě skříňky pod umyvadla, desky, koše na prádlo a vyšší skříňky (130 cm) obsahuje také pojízdné kontejnery. Lze je umístit pod umyvadla nejen série Olymp, ale i mnoha jiných. Pro malé koupelny bude ideálním řešením rohové umyvadlo s rohovou skříňkou na kolečkách i rohovou zrcadlovou skříňkou.