Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Novinky od společnosti Grohe

Chcete mít krásnou koupelnu? Grohe Vám představuje dvě novinky - sprchy EUPHORIA a termostatické baterie Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

 
Chcete mít krásnou koupelnu? Grohe Vám představuje dvě novinky - sprchy EUPHORIA a termostatické baterie Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

EUPHORIA
Stejně jako příroda, tak také Grohe se zaměřuje na dokonalé tvary a čistou krásu a zřeknutí se všeho zbytečného. Ergonomický design nových ručních sprch Euphoria přesvědčivě tyto zásady naplňuje - prodloužená rukojeť společně s novým tvarem sprchy o průměru 110 mm v elegantní chromové barvě. K dokonalému požitku přispívá bohatý dešťový paprsek, masážní paprsek, Champagne či Pure paprsek. Sprchy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi jako je např. GROHE DreamSpry® - speciální konstrukce přivádí stejné množství vody do každé trysky a tím pádem zaručuje rovnoměrný proud. A díky omezovači průtoku můžete navíc ušetřit až 40% vody. Inovativní technologie GROHE CoolTouch® vytváří termální bariéru mezi horkou vodou a povrchem u všech našich ručních sprch. Ochrání tak chromový povrch před porušením a řeší i horký povrch na dotek – skutečná výhoda, pokud používáte velmi horkou vodu například na čištění sprchového koutu. S těmito všemi překvapujícími vlastnostmi včetně přidané výhody GROHE StarLight® – pro lesk chromového povrchu – si můžete být jistí, že sprchy Euphoria vám přinesou dlouhodobé potěšení a požitek.

Produkty řady EUPHORIA najdete zde.Grohtherm 3000 Cosmopolitan
U termostatu Grohtherm 3000 Cosmopolitan Vás očekávají prvotřídní funkce zabalené do bezchybně zářivého chromového povrchu s dokonalým designem. Pod ručně leštěnou plochou lehce prohnutého termostatického tělesa se skrývají revoluční technologie GROHE TurboStat® zajišťuje konstantní teplotu a GROHE CoolTouch® zabraňuje přehřátí povrchu. Spektrum funkcí doplňují technologie SafeStop, EcoButton a EasyLogic. Pro perfektní zážitek ze sprchování můžete kombinovat Grohtherm 3000 se sprchovou soupravou Rainshower Classic včetně technologie GROHE DreamSpray®.

Produkty řady Grohtherm 3000 Cosmopolitan najdete zde.