Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nové drátěné police Nimco Open, dvoupatrové

Představujeme vám aktuální novinku, dvoupatrové drátěné police Nimco série Open.

Představujeme vám aktuální novinku, dvoupatrové drátěné police Nimco série Open. Tento typ polic se hodí všude tam, kde potřebujete mít vše hezky po ruce a nechcete police neustále leštit. Díky drátěnému provedení všechna voda z poliček odteče a je po problému.
 
Dvoupatrová drátěná police NIMCO OP 121D-26Dvoupatrová drátěná police NIMCO OP 123D-26
Dvoupatrová drátěná police NIMCO v rohovém provedení se výtečně hodí do sprchového koutu, jelikož šetří místo.Dvoupatrová drátěná police NIMCO v rovném provedení má zase menší hloubku a je vhodná do stísněnějších prostor.

Dávno již neplatí, že drátěné police do koupelny jsou nevzhledné a brzy podlehnou korozi. Nové drátěné police NIMCO jsou navrhnuty designérem a korespondují se vzhledem polic stávajících, takže vše k sobě dokonale ladí. Jako materiál je použit masivní nerezavějící kov, případně nerez ocel a povrch je opatřen kvalitní vrstvou chromu pro ještě vyšší ochranu a dokonalý lesk.

Na drátěné poličky NIMCO, poskytujeme prodlouženou záruční dobu na funkčnost výrobku 10 let a na povrchovou úpravu 3 roky. Vyzkoušejte je! Všechny produkty z drátěného programu naleznete zde.