Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Designová zrcadla s osvětlením NIMCO

Představujeme vám nové typy designových zrcadel s vestavěným osvětlením od výrobce NIMCO vyznačující se zejména výbornou svítivostí. Za použití LED diod s vysokým výkonem...

Naše firma se snaží stále doplňovat do našeho sortimentu výrobky, které by se vám, zákazníkům, mohli líbit. Proto jsme také navšívili veletrh Stavba a bydlení, kde jsme objevili některé letošní novinky a o ty se s vámi chceme podělit.

Představujeme vám nové typy designových zrcadel s vestavěným osvětlením od výrobce NIMCO vyznačující se zejména výbornou svítivostí. Za použití LED diod s vysokým výkonem, technologických postupů a konstrukce, dosahují zrcadla mnohem vyšší svítivosti než běžné zářivkové a jiné LED zdroje světla. Zrcadla jsou sestavená z hliníkového rámu a zrcadlového skla o tloušťce  5mm.  Zrcadla NIMCO jsou navržena zejména pro moderní koupelnové interiéry a proto zvoleným barevným podáním světla je denní světlo, patřící do kategorie označované jako „cool white”, poskytující výrazné bílé osvětlení. V nabídce naleznete také zrcadlo s osvětlením neutrální bílá, a to model  ZP 13000.

 
Koupelnová zracadla NIMCO