Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

NIMCO - leden měsíc slev!

Využijte povánoční slevy až 28% na koupelnové doplňky Nimco řady Simona a Monolit. Tato akce platí už jen 9 dní!


Chcete překvapit svou manželku, babičku, své okolí? Využijte povánoční slevy 28% na koupelnové doplňky Nimco řady Simona a až 20% slevu na koupelnové doplňky řady Monolit. Řada Monolit se tak stává nejlevnější sadou koupelnových doplňků na českém trhu, která je vyrobena z mosasi a potažena chromem s 5-letou zárukou! Kupte si kvalitní produkty za extra výhodnou slevu! Tato akce platí od 15. října 2008 do 15. ledna 2009. Kupte si domu něco praktického a krásného. Navíc záruka 5 let!  Všechny další řady naleznete v sekci NIMCO.

SIMONA

Už Vás omrzelo dennodenně se dívat na zařízení, které jste si s velkou slávou pořizovali před mnoha lety? Nepomáhá ani přemisťování z místa na místo? Chcete změnu, ale nechcete do ní investovat tisíce? Často k takové změně dopomohou i maličkosti, třeba v podobně nových koupelnových doplňků řady Nimco Simona. Citlivě zvolené doplňky Vaši koupelnu zkrášlí a zároveň poskytnou praktické využití, na které se v mžiku zvyknete.

MONOLIT
I zdánlivé maličkosti hrajjí v celkovém designu místností velkou roli a mohou jejich podobu ve výsledku podtrhnout nebo narušit. Pokud nechcete mít ručník přehozený přes vanu, mýdlo odložené spolu s kartáčky na okraji umyvadla, zkrátka potřebujete pro Vaši koupelnu jistý řád a styl a přesto nechcete za vybavení utratit tisice, nabízí řada koupelnových doplňků Nimco Monolit ideální řešení v podobně ekonomicky výhodné série.