Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nejoblíbenější produkty, koupelnové doplňky

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: Koupelnové doplňky

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.

Dnes představujeme: Koupelnové doplňky

Nejprodávanější zboží z našeho sortimentu jsou především koupelnové doplňky, kterých máme v nabídce opravdu nepřeberné množství. Aby se vám, zákazníkům, dobře vybíralo, jsou rozdělené do jednotlivých kategorií dle účelu použití nebo seřazené podle jednotlivých sérií. V koupelnových doplňcích naleznete dávkovače tekutého mýdla, kelímky na kartáčky, háčky a police na doplňky a na ručníky, WC stětky, koupelnová madla a drátěný program. Máme zde i samostatnou kategori "bez vrtání" pro doplňky, které se na stěnu nalepí bez nutnosti vrtat do zdi nebo kachliček. Samozřejmostí u nás jsou i náhradní díly ke koupelnovým doplňkům.

Koupelnové doplňky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je keramika, sklo, umělé sklo, umělý kámen, plast a nerezavějící kov (mosaz, měď a nerezová ocel). Pro podtržení designu jsou kovové prvky buď opatřeny vrstvou chromu, nebo ponechány úmyslně jako surový materiál (broušená měď, mosaz, či nerezová ocel). Výrobce koupelnových doplňků je česká firma NIMCO, která má u nás dlouhou tradici a na své výrobky poskytuje až 10-letou záruku.

Top produkty:

Nimco Unix - háček jednoduchý
Nimco Unix - háček jednoduchý
Nimco Unix - celokovový dávkovač na mýdlo
Nimco Unix - celokovový dávkovač na mýdlo
Nimco Bormo IXI - rohová polička s frézováním
Nimco Bormo IXI - rohová polička s frézováním
Koupelnové doplňky NIMCO ELI
Nimco ELI, koupelnový set
Nimco KIBO, toaletní WC kartáč
Nimco Kibo - toaletní kartáč
Nimco Simona - dávkovač tekutého mýdla se sklenkou a držákem kartáčků
Nimco Simona - dávkovač mýdla se sklenkou
Nimco Lada - držák na ručník, staromosaz
Nimco Lada - držák na ručník
Nimco Unix - držák na fén
Nimco Unix - držák na fén
Nimco Bormo - otočný dvojitý držák na ručníky
Nimco Bormo - otočný dvojitý držák na ručníky

Věříme, že vás některý z doporučených produktů osloví a pokud ne, můžete si vybrat jiný z naší obsáhlé nabídky koupelnových doplňků.