Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Madla pro Váš lepší komfort při hygieně

Každého to jednou čeká, stáří. V pokročilém věku se naše tělo cítí unavené, svaly jsou ochablé a třeba takové vstávání z vany je čím dál tím obtížnější. Nové tělo vám nedáme, ale můžeme nabídnout vhodnou oporu. Madla a držadla jsou to správné řešení právě pro vás.

Každého to jednou čeká, stáří. V pokročilém věku se naše tělo cítí unavené, svaly jsou ochablé a třeba takové vstávání z vany je čím dál tím obtížnější. Nové tělo vám nedáme, ale můžeme vám nabídnout vhodnou oporu.

Madla a držadla jsou to správné řešení právě pro vás. Madlo namontované na správném místě vás může zachránit a pomůže vám, když se potřebujete zvednout se z vany, či z WC. Madla či držadla je možné namontovat také do sprchového koutu, kde vám poskytnou oporu napřklad při mytí nohou.
MAdla a držadla do koupelny

Madla nabízíme v různých délkách a máme je jak v rovném provedení, tak i lomeném provedení. Rovné madlo použijete na místě, ze kterého se potřebujete zvednout, lomené madlo je univerzálnější a poslouží ke zvedání, či přidržování se. Naše madla jsou také vhodná do prostor s bezbariérovým přístupem pro tělěsně postižené.

Madla a držáky v naší nabídce jsou od renomovaných výrobců jako je GROHE, HANSGROHE, český výrobce NIMCO a další. Materiál, ze kterého jsou madla a držadla vyrobená, je převážně nerezová ocel, aby dlouho vydržela, ale máme i luxusní madla se zlatými doplňky.