Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Koupelnové doplňky NIMCO

Do našeho eshopu byly - od 1. června 2008 - zařazeny koupelnové doplňky a koupelnové příslušenství NIMCO.


Do našeho eshopu byly - od 1. června 2008 - zařazeny koupelnové doplňky a koupelnové příslušenství NIMCO. Prozatím se v nabídce objevila kolekce Pallas Athéna e Esprit, jakožto velmi poptávané produkty, během krátké pro vás budou připraveny další řady koupelnových doplňků značky NIMCO jako je Bormo nebo Simona. Koupelnové doplňky NIMCO představují komfort za atraktivní cenu!

Informace o výrobci ROMVEL
Firma Romvel spol. s.r.o. byla založena v roce 1995 jako specializovaná firma na kovové koupelnové doplňky. Výrobky jsou distribuovány pod značkou NIMCO, která je registrovaná jako obchodní značka. Firma sama navrhuje provedení a vzhled svých výrobků tak, aby doplňky byly nejenom pěkné, ale také účelné a vhodné do dnešních koupelen. Kvalita, pěkné a účelné provedení, odpovídající záruční doba a přijatelná cena jsou hlavními aspekty značky NIMCO. Veškeré výrobky jsou také dodávány v odpovídajícím originálním balení NIMCO, které firma sama navrhuje.

Koupelnové doplňky NIMCO putují k zákazníkům z Liberce, přes váš internetových obchod Koupelna snů. Skladová zásoba výrobků NIMCO je neustále doplňována a připravena tak, aby naši prodejci obdrželi zboží pro své zákazníky obratem, tj. do 48 h po objednání.

V roce 2008 firma rozšířila své zaměření také o moderní koupelnový nábytek. Nábytek je navrhován dle posledních trendů současných designérů. Provedení nábytku koresponduje s designem koupelnových doplňků, které spolu vytváří jednotnou harmonii. V současné době již máme pro naše zákazníky připraveno několik typů, odlišujících se od použitého materiálu, designu a celkového provedení. I tento nábytek vám brzy váš obchod Koupelna snů nabídne.