Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Renovace koupelny - koupelna ve Vašem stylu.

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

"Změna je život"

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

Renovace koupelny 

Pokud plánujete renovaci koupelny, je to ten pravý čas k nákupu nových koupelnových doplňků a zařizovacích předmětů. Jen u nás máte na výběr z nespočetného množství koupelnových doplňků, jako jsou poličky na kosmetiku, držáky ručníků, držáky na toaletní papír, drátěné mýdlenky a poličky, dávkovače na mýdlo, kelímky na kartáčky a spousta dalších.


koupelnové doplňky
Naše koupelnové doplňky nemusíte vrtat! Lze je připevnit pomocí lepidla a také je opětovně sundat bez toho, aby vám v obkladech či ve zdi zůstala nevzhledná díra po hmoždinkách. Všechny nalepovací koupelnové doplňky naleznete v sekci koupelnové doplňky bez vrtání.

Dokonce i pokud neplánujete rekonstrukci koupelny, i tu vaši starou můžete změnit k nepoznání a oživit ji novými koupelnovými doplňky z naší nabídky. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové výrobky, například NIMCO s novou sérií AVA nebo LADA a postupně přibudou i další, jako například NIMCO KEIRA.