Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Kotle Chaffoteaux

Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - spolehlivé, ekologické a kvalitní kotle francouzské společnosti Chaffoteaux.


Představujeme Vám novinku v našem sortimentu - spolehlivé, ekologické a kvalitní kotle francouzské společnosti Chaffoteaux.

Plynové kotle jsou v současnosti jedním z nejefektivnějších a zároveň vysoce komfortních způsobů vytápění. Nabízíme široký sortiment plynových kotlů značky Chaffoteaux, jednoho z největších výrobců topenářské techniky na světě. Řešíte–li vytápění v rodinném domku, můžete se rozhodnout pro závěsné plynové kotle, kondenzační kotle nebo stacionární kondenzační kotle. Samozřejmostí je také dodávka pokojových termostatů.

Francouzská firma Chaffoteaux vyrábí plynové spotřebiče již více než devadesát let (založena r. 1914). Specializuje se na výrobu závěsných plynových kotlů (roční produkce více než 250.000 spotřebičů), průtokových ohřívačů vody (cca 150.000 ks ročně) a zásobníkových ohřívaču teplé vody. Firma patří mezi čtyři nejvetší výrobce nástěnných plynových kotlů na světě. Má vlastní výzkum, vývoj, konstrukci a průmyslovou výrobu. Výroba je řízena podle ISO 9001. Kotle mají certifikaci podle Evropských norem. Výrobce je tradiční exportní firmou - spotřebiče se vyváží do 46 zemí na všech kontinentech. Na českém trhu působí trvale od roku 1994 se záměrem dlouhodobého působení v České republice. V současnosti vyrábí firma Chaffoteaux plynové kotle jednak s atmosférickým hořákem, jednak kotle kondenzační.