Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Inspirující koupelnový nábytek

Také Vaše koupelna by ráda něco nového na sebe? Krásný úložný prostor s umyvadlem, nové elegantní zrcadlo, nebo snad rovnou zrcadlovou skříňku?


Sortiment výrobce LEBON se objevil na českém trhu s koupelnovým nábytkem bezmála před třinácti lety. Jeho zkušenosti na jednu stranu sice dokazují, že koupelna není nikdy dost velká, aby se tam vešlo úplně všechno, po čem toužíme. Na druhou stranu však velikost koupelny není úplně tím nejdůležitějším. Mnohem více záleží na tom, aby čas strávený v koupelně patřil mezi naše nejoblíbenější chvíle! Krásný a originální koupelnový nábytek je jedním ze základních předpokladů, abychom se v koupelně cítili příjemně. To v LEBON moc dobře vědí, a proto vyrábějí nábytek se zajímavým designem s nezaměnitelným rukopisem.

Uzavřený nábytek je praktičtější
V tom se alespoň shodují návrháři interiérů. Uzavřený koupelnový nábytek je mnohem praktičtější, než otevřené police. Žijeme čím dál intenzívnějším koupelnovým životem a k tomu potřebujeme rostoucí množství lahviček, žínek a dalších nezbytností. Polička plná těchto drobností obvykle navozuje dojem, že v koupelně je nepořádek. Když však všechno pěkně schováte za dvířka koupelnové skříňky, hned je uklizeno. Navíc se skrz dvířka na vaše drahocenné přípravky a pomůcky nedostane prach. Pokud vám však připadají uzavřené skříňky poněkud neoriginální, můžete sáhnout po pocitově odlehčeném nábytku, a zvolit dvířka skleněná, jejichž optická hra při dopadu světla dodá koupelně na zajímavosti.

Zrcadlové skříňky a závěsný nábytek

Koupelna bez zrcadla jakoby snad ani nebyla koupelnou. Zrcadlové skříňky společnosti LEBON se těší velké oblibě majitelů především menších koupelen, neboť efektivně řeší problém nedostatku úložného prostoru. Velmi praktický je závěsný koupelnový nábytek, díky němuž snáze uklidíte. Kromě toho koupelna jako celek působí mnohem vzdušněji. Skříňky, které z různých důvodů nechcete kotvit do zdi, lze opatřit nožičkami. Aby se vám s nábytkem snadno manipulovalo a měli jste perfektní přehled o uložených věcech, doporučujeme vám, dát přednost koupelnovému nábytku s výsuvem. LEBON používá pro výsuvy kvalitní kování značky GRASS, které snese značnou zátěž. Součástí kování zásuvek je i pneumatický doraz.

Pohodové barvy a odstíny
Koupelna je místem příjemné relaxace po náročném dni nebo přípravy na jeho začátek. Volba vhodného barevného odstínu koupelnového nábytku tak sehrává nezastupitelnou roli. Jistě proto oceníte širokou škálu barev a typů dřev, ve kterých si můžete nábytek objednat. Populární série Star se vyrábí v teplých odstínech, jako je oranžová, červená, ale i neutrální šedé. Za příplatek může vaši koupelnu zdobit nábytek v libovolném odstínu RAL. LEBON nabízí jednotlivé série v mnoha druzích dřevin. Mezi nejprodávanější patří výrazné wenge či zebrano, nebo dub s nádhernou kresbou. A jaké jsou novinky pro rok 2009? Letos se v koupelně nosí tmavý dub chateau a kaštan.