Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Inspirace pro vaši koupelnu

Nabízeme vám několik fotografií koupelen pro vaši inspiraci. Nechte se inspirovat fotografiemi a návrhy koupelnových studií.

Nabízeme vám několik fotografií koupelen pro vaši inspiraci. Nechte se inspirovat fotografiemi a návrhy koupelnových studií, které vám budou podkladem při rozhodování - stačí kliknout na obrázek a ten se zvětší tak, abyste si vaši inspiraci mohli prohlédnout v požadované velikosti. Můžete si zde vybrat sanitu, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek a mnoho další výrobků do vaší koupelny. Postupně vám také budeme přinášet další a další inspirace.

Koncept Jika Mio
KONCEPT JIKA MIO

Společnosti Jika přináší v řadě Mio krásu, eleganci a praktičnost. Důraz je kladen na kvalitu materiálů a provedení, na propojen jednotlivých prvků tak, aby vznikla v koupelně dokonalá harmonie. Koupelnový nábytek Mio přináší elegantní nábytek s čistým designem, zpamalovací mechanismus zajišťující tiché a bezpečné zavírání dvířek. Součástí jsou trvanlivé kovové úchytky nábytku, v případě skříněk jsou zde elegantní a moderní nohy.

V přední části koupelny vidíme samostatně stojící klozet, který je doplněn stojícím bidetem stejné série Jika Mio. Za koupelnový nábytek byla zvolena umyvadlová dvojskříňka, která je osazena dvěma umyvadly Jika Mio. Nábytek doplňuje koupelnová zrcadlová skříňka a v zadní části jsou dvě vysoké koupelnové skříňky. Koncept Jika Mio nabízí vše, co do vaší koupelny potřebujete a to například i včetně vany, která zde není zobrazena. Pokud vsázíte na domácí české produkty, pak je výrobce Jika a jeho výrobky tím pravým tipem pro Vás. A navíc za velmi příjemné ceny.Koncept Ravak Avocado
KONCEPT RAVAK AVOCADO

I malá vana může být pohodlná a i malé umyvadlo může mít dostatek odkládacího prostoru. To, že potřebujete vanu, která šetří prostor, ještě neznamená, že jste odsouzeni koupit cokoliv. Design umyvadel koresponduje s vanou Avocado, aby zde bylo dosaženou souladu elegance a praktičnosti, neboť umyvadla skvěle vyplňují nevyužitý prostor v rohu vany. Umyvadla jsou dodávána s otvorem pro stojánkovou baterii.

V této koupelně najdete nejmenší pohodlná vana na světě Ravak Avocado (v pravé variantě) společně s panelem pro vanu Avocado, který přidá na eleganci a usnadní její instalaci. U vany je osazena nástěnná sprchová a vanová baterie Shower Duo Kludi Logo-Mix 386800575, kterou u umyvadla Ravak Avocado Comfort (opět pravá varianta) doplňuje umyvadlová baterie stejné řady Kludi Logo-Mix 382810575.
KONCEPT KOLO PRIMO


Prostý, jednoduchý tvar keramiky a nábytku Primo je moderní a přitom velice praktický pro používání i navrhování koupelen. Jeho tvůrci – německé designerské centrum Sanitec, se řídili myšlenkou, že dobře uspořádaný prostor má pozitivní vliv na konání a myšlení lidí. Proto věnovali zvláštní pozornost pohodlí uživatele, ergonomii a zajištění uživatelského komfortu při vykonávání každodenních činností v koupelně. 

Tato koupelna dokonale spojuje koupelnový nábytek a sanitu řady Primo. Vedle sebe najdete koupelnovou umyvadlovou skříňku a dvě nízké boční skříňky, které jsou spojeny tak, aby navazovali na tvar skříňky umyvadlové. Nad nimi jsou na výšku přilepené koupelnová zrcadla, které společnost Sanitec dodává přímo k této sérii. Ze sanitární keramiky je v této koupelně využit závěsný klozet Kolo Primo K83100 společně se závěsným bidetem. Keramika je doplněna designovými a velice kvalitními bateriemi řady Grohe Eurostyle.Koncept Ravak Rosa
KONCEPT RAVAK ROSA

Koncept Rosa je opravdu pro každého ... pro menší i velkou koupelnu, pro praktiky i snílky, pro všechny, kdo chtějí krásnou koupelnu. Originální tvar vany, která je hlavním prvkem této koupelny a chytře vyřešené vnější rozměry umožňují umístění i do těch nejmenších koupelen.

Originální tvar vany Rosa I nebo dynamičtější nové varianty Rosa II přináší do koupelny úsporu místa (na obrázku pravá varianta vany Ravak I). K oběma těmto vanám doporučujeme přední panel s montážním kitem, a příslušenství, jako je například podhlavník do vany či madlo. Vana je doplněna o vanovou zástěnu Ravak Supernova VSK2, dají se však využít také další varianty Ravak Supernova. Vanové zástěny vám umožní proměnit vanu v menší sprchový kout bez mokrých podlah v koupelně. Koupelnu doplňuje umyvadlo Rosa, které je dodáváno s otvorem pro stojánkovou baterii. Jako vodovodní baterie byla využita řada Grohe Eurosmart.