Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Robotický vysavač HOBOT LEGEE-668, vítěz testu 2018

Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668 z naší nabídky se umístit na prvním místě a získal ocenění "Vítěz testu v kategorii mopů 2018 iTest".

Jaro je ve znamení úklidu a tak deník Právo otestoval robotické vysavače s mopem, které jsou dostupné na našem trhu. Testovala se účinnost mopovaného prostoru. Z „robotického“ hlediska nás zajímala podobně jako u vysavačů kvalita a rychlost orientace v pracovním prostoru. Na rozdíl od robotických vysavačů, které mohou pracovat zcela samostatně, s robotickými mopy je to složitější. Ty by měly pracovat až poté, co je podlaha zbavena prachu a dalších pevných částic. Část testovaných modelů tuto záležitost zvládá, pouze jeden však komplexně. Řekl Petr Řezáč, šéfredaktor portálu iTEST

Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668 z naší nabídky se umístit na prvním místě a získal ocenění "Vítěz testu v kategorii mopů 2018 iTest". Jsme hrdí na to, že prodáváme jen kvalitní a funkční zboží pro koupelnu a domácnost a samozřejmě spokojenost našich zákazníků.

robotický vysavač HOBOT LEGEE 668Robotický vysavač a mop 4v1 LEGEE 668 nabízí unikátní spojení robotického vysavače a robotického mopu v jednom.

Podrobnosti o robotickém vysavači HOBOT LEGEE 668 se dozvíte na produktové stránce.

Celý test, který vyšel dne 17.3.2018 v deníku Právo si můžete přečíst zde.