Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Hansgrohe Axor Starck

Axor Starck je kolekce koupelnového vybavení – křehká svým provedením a zároveň dokonale funkční.


Stále hlasitěji. Více a více barev. Rychle a ještě rychleji. Není divu, že se v naší hektické době objevuje touha po klidu a jednoduchosti. A po nápadech, které nám umožní nabrat novou sílu. Nápadech, jaké přináší Axor Starck. Axor Starck je kolekce koupelnového vybavení – křehká svým provedením a zároveň dokonale funkční. Je moderní, protože je nekompromisně minimalistická, neobsahuje žádné rušivé prvky, nenabízí žádné zbytečné ozdoby. Z kolekce Axor Starck můžeme čerpat jako z hluboké studny, čerpat a naplnit svou duši klidem. Její tvary přežijí naše nestálé a proměnlivé časy.

Filozofie značky Axor

Tak jako všechny oblasti života, mají i koupelny své zvláštní požadavky. Kromě čistě funkčního prostoru vyhrazeného pro účely hygieny, se koupelny stále častěji stávají místem zklidnění a relaxace, místem nabízejícím bezpečnost a rozjímání v přetechnizované době, kdy život běží rychleji než kdy dříve - zrcadlí naše potřeby, přání a sny.

Nabízíme inovativní designérská řešení koupelen, v nichž mohou jejich uživatelé najít sami sebe. Proto společnost Hansgrohe Axor spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry a architekty a společně s nimi uskutečňuje jejich vize. Díky vzájemnému dialogu vznikají jedinečné designérské kolekce a revoluční prostorová řešení – stejně rozmanité jako lidé, kterým jsou určeny.