Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

GROHE - sprchy řady Euphoria

Od svého uvedení v květnu 2009 se naše řada sprchových systémů Grohe Euphoria stala volbou číslo jedna pro spotřebitele hledající maximální pohodlí ve sprše za uspokojivou cenu.


Stejně jako příroda, tak také Grohe se zaměřuje na dokonalé tvary a čistou krásu a zřeknutí se všeho zbytečného. Ergonomický design nových ručních sprch Euphoria přesvědčivě tyto zásady naplňuje - prodloužená rukojeť společně s novým tvarem sprchy o průměru 110 mm v elegantní chromové barvě. K dokonalému požitku přispívá bohatý dešťový paprsek, masážní paprsek, Champagne či Pure paprsek.

Od svého uvedení v květnu 2009 se naše řada sprchových systémů Euphoria stala volbou číslo jedna pro spotřebitele hledající maximální pohodlí ve sprše za uspokojivou cenu. V srpnu 2010 jsme představili šest nových sprchových systémů Euphoria s větší 180 milimetrovou hlavovou sprchou Euphoria a masážní ruční sprchu Euphoria.

Díky fantastické odezvě na tyto výrobky jsme nyní rozšířili řadu o dalších šest výrobků.

Větší rozměr hlavové sprchy a doplněk v podobě chromové trysky GROHE StarLight® poskytují design s nádechem luxusu, zatímco výběr z různých druhů proudu ruční sprchy vždy zajišťuje potřebám přizpůsobený požitek ze sprchování.

Systém Euphoria pro každý druh instalace

Ať už jsou požadavky vašich zákazníků jakékoliv, vždy máme systém, který je splní. Sprchové systémy Euphoria jsou k dispozici s výběrem termostatických baterií, třícestných ventilů nebo jednopákových baterií a poskytují tak vhodný styl splňující požadavky všech instalací. Termostatické modely jsou také k dispozici s koupelnovým výtokovými trubicemi, které jsou navrženy k instalaci nad vanou.

Vyšší pohodlí ve sprchových prostorách zajišťují sprchové systémy Euphoria výběrem ze dvou délek otočných sprchových ramen: 390 mm a 450 mm; a pro spotřebitele, kteří hledají nižší spotřebu vody, je několik modelů vybavenou funkcí GROHE EcoJoy™, která omezuje přítok vody k hlavové a ruční sprše na maximálně 9,4 litru za minutu.