Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

GROHE - MÍNUS 50%

Pro první pololetí roku 2011 vám přinášíme slevy dvou nejoblíbenějších řad GROHE QUADRA a GROHE EUROSTYLE. Využijte slevy až 50%.


Pro první pololetí roku 2011 vám přinášíme slevy dvou nejoblíbenějších řad GROHE QUADRA a GROHE EUROSTYLE. Tyto řady patří dlouhodobě k nejprodávanějších řadám armatur společnosti Grohe, a proto jsme se rozhodli, že Vám je nabídneme ještě s větší slevou. Protože i kvalita se počítá! Využijte slevy až 50%.

GROHE QUADRA

Obsahujíc ergonomicky tvarovanou otevřenou páku, zaoblený redukovaný profil série Grohe Quadra vytváří výrazné ikonické sdělení. Integrovaný perlátor zachovává čistotu tvaru, zatímco použití jemného oblouku přináší lidský prvek do designu. Technologie GROHE SilkMove®, pro precizní ovládání teploty a průtoku vody, rozšiřuje ergonomický design otevřené páky řady Grohe Quadra. Série Grohe Quadra nabízí komplexní výběr armatur, včetně umyvadlových, vanových a sprchových. S možností omezení průtoku vody Grohe Quadra kombinuje velkolepý design s respektem k přírodním zdrojům. SLEVU NA ŘADU GROHE QUADRA NAJDETE ZDE.GROHE EUROSTYLE

Od uvedení na trh zažívá GROHE Eurostyle úspěšný příběh. V rámci velkých změn jsme nyní vylepšili i oblíbený produkt architektů. Nové vlastnosti řady Eurostyle, dopředu skloněné křivky, zakřivená ovládací páka, rozčleněné obrysy, byly navrženy tak, aby zapadly do dynamické architektury. Kromě toho, úhledný, moderní vzhled se snoubí s celým množstvím unikátních technologií, včetně GROHE SilkMove®. Tak přesvědčivá kvalita a zajímavý design jdou ruku v ruce s přijatelnou cenou, takže získáte spolehlivou a odolnou baterii, která splní každé přání. SLEVU NA ŘADU EUROSTYLE NAJDETE ZDE.