Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Grohe Eurosmart Cosmopolitan

Grohe Eurosmart Cosmopolitan je novinka od Grohe. Krásné minimalistické ceny za úžasné ceny a to včetně luxusních tříotvorových baterií. Ceny již od 1925 Kč.


Grohe Eurosmart Cosmopolitan je novinka od Grohe. Krásné minimalistické ceny za úžasné ceny a to včetně luxusních tříotvorových baterií. Ceny baterií již od 1925 Kč. Páková stojánková trojotvorová umyvadlová baterie s odtokovou soustavou již od 3610 Kč.

Eurosmart Cosmopolitan odráží základní hodnoty minimalismu, přináší moderní, architektonické řešení pro široké publikum. Kuželový přechod z kohoutku na tělo baterie přináší rafinovanou formou bez ztráty pevnosti. Pro lepší ovládání je pákové ovládání vyrobeno z pevného kvalitního kovu a od výtoku se odchyluje o sedm stupňů pro lepší uchycení. Baterie jsou vybaveny technologicí GROHE EcoJoy™ pro úspory vody, stejně tak jako osvědčenými technologiemi jako GROHE SilkMove® a GROHE StarLight®. Pro rychlou montáž nové baterie přináší Eurosmart Cosmopolitan technologii GROHE QuickFix® vyžadující méně dílů a snižující dobu potřebnou pro instalaci až o 40%. A čas, to jsou dneska peníze.

A nezapomeňte na jednoduchou a elegantní odkládací plochu pro nástěnnou sprchovou baterii. Proč si neustále vaše šampóny, sprchové gely a mýdla odkládat na zem ... Grohe má vždy něco navíc!