Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

GROHE Eurocube - novinka

Nejnovější přírůstek do úspěšné kolekce Grohe Eurolines nabízí skutečný čtvercový design s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Již nyní přijímáme předobjednávky!


Nejnovější přírůstek do úspěšné kolekce Grohe Eurolines nabízí skutečný čtvercový design s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Již nyní přijímáme předobjednávky!

Špičkový design

Jak již název Eurocube napovídá, jejich geometrický design je zcela zaměřen na čtvercové tvary, páka je zvýrazněna poutavým výsekem, díky čemuž se celkový vzhled stává méně přísný, světlejší a měkčí. Díky precizně čistým tvarům a dokonalému povrchu je Grohe Eurocube perfektním doplňkem designu koupelen využívajících přímé linie a puristické zařízení interiéru.

Nejširší sortiment kategorie Eurolines
Vlastnosti nové kolekce nejsou zaměřeny pouze na nabídku stylového designu, ale poskytují i ​​neuvěřitelnou škálu produktů různých instalačních typologií splňujících všechny požadavky. Tříotvorová baterie s montáží na desku a dvojotvorové nástěnné umyvadlové baterie jsou doplňovány čtyřotvorová vanovou kombinací a širokým sortimentem nástěnných nebo podomítkových směšovačů. Nová polička GROHE EasyReach™ je navržena pro umístění na vrchní část nástěnných sprchových baterií tak, aby zvyšovala komfort poskytnutím pohodlného prostoru pro uiestnenie sprchových gelů a šamponů. Pro úplnost kolekce jsou všechny doplňky, uzavírací ventily, rohové ventily navrženy ve stejném designu.

Nejmodernější technologie
Je samozřejmé, že kolekce využívá výhody dvou našich předních technologií: GROHE SilkMove ® pro hladkou a přesnou manipulaci s ovládací pákou a GROHE StarLight ® zářivě lesklý chromový povrch. Jako ochranu před opařením, jsou umyvadlové i bidetové baterie vybavené naší novou 28mm kartuší s integrovaným omezovačem teploty, zatímco většina produktů je vybavena funkcí GROHE EcoJoy ®, která šetří spotřebu vody. Díky funkci GROHE QuickFix ® Plus se zjednodušila montáž a snížila doba instalace až o 50%.

Paralelní kolekce - Eurocube baterie a Euphoria Cube sprchy
Protože žádná koupelna není kompletní bez sprchy, nová produktová řada se navzájem perfektně doplňuje s novými Euphoria Cube ručními a hlavovými sprchami a spolu poskytují úplný "skutečně čtvercový design" kosmopolitním koupelnám.