Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Grohe EUPHORIA

Sprchový program Grohe EUPHORIA za vyjímečnou cenu! Set obsahuje ruční sprchu, sprchovou hadici, hlavovou sprchu a termostatickou baterie.

Sprchový program Grohe EUPHORIA za vyjímečnou cenu! Set obsahuje ruční sprchu, sprchovou hadici, hlavovou sprchu a termostatickou baterie.

EUPHORIA

Stejně jako příroda, tak také Grohe se zaměřuje na dokonalé tvary a čistou krásu a zřeknutí se všeho zbytečného. Ergonomický design nových ručních sprch Euphoria přesvědčivě tyto zásady naplňuje - prodloužená rukojeť společně s novým tvarem sprchy o průměru 110 mm v elegantní chromové barvě. K dokonalému požitku přispívá bohatý dešťový paprsek, masážní paprsek, Champagne či Pure paprsek. Sprchy jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi jako je např. GROHE DreamSpry® - speciální konstrukce přivádí stejné množství vody do každé trysky a tím pádem zaručuje rovnoměrný proud. A díky omezovači průtoku můžete navíc ušetřit až 40% vody. Inovativní technologie GROHE CoolTouch® vytváří termální bariéru mezi horkou vodou a povrchem u všech našich ručních sprch. Ochrání tak chromový povrch před porušením a řeší i horký povrch na dotek – skutečná výhoda, pokud používáte velmi horkou vodu například na čištění sprchového koutu. S těmito všemi překvapujícími vlastnostmi včetně přidané výhody GROHE StarLight® – pro lesk chromového povrchu – si můžete být jistí, že sprchy Euphoria vám přinesou dlouhodobé potěšení a požitek.

Sprchový set obsahuje
- ruční sprcha Euphoria Mono (jeden vodní paprsek - dešťový proud)
- sprchová hadice Silverflex 1750 mm (kónický závit proti překroucení)
- termostatická sprchová baterie Grohtherm 1000 Cosmopolitan
- hlavová sprcha Euphoria Mono s tyčí

- chromový povrch GROHE StarLight®
- GROHE DreamSpry® a GROHE CoolTouch®
- rychločistící systém SpeedClean
- omezovač průtoku, vhodné pro průtokové ohřívače vody