Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Drátěné poličky KIBO

Přemýšlíte o tom, jak zařídit koupelnu, aby výsledek působil vzdušným a prostorným dojmem? Účelné drátěné poličky elegantně nastolí pořádek ve Vaší koupelně.

 
Přemýšlíte o tom, jak zařídit koupelnu, aby výsledek působil vzdušným a prostorným dojmem? I v případě, že Vaše koupelna neoplývá zrovna obřími rozměry, může být toto přání uskutečnitelné. Účelné drátěné poličky elegantně nastolí pořádek ve Vaší koupelně. Díky chromové povrchové úpravě a praktickému provedení se hodí opravdu do každé koupelny.

Vyberte si z nových poliček řady KIBO, která bude oficiálně představena až v září 2011, ale my jako jediný eshop v České republice Vám již nyní nabízíme drátěný program KIBO! Opusťte konvenční tvary a vsaďte na osobitý styl! I zařízení koupelny o vás mnohé vypoví. Současné trendy se stále stáčejí k využívání chladného kovu a hran. Exkluzivní série KIBO nabízí sladění moderních prvků i nadčasovosti.

Trápí vás nedostatek odkládacího prostoru ve sprchovém koutě a nechcete vrtat do zdí? Přesně zde na Vás designéři mysleli a nabízejí vám závěsné drátěné poličky řady KIBO. Stačí si objednat, doma rozbalit, pověsit a můžete si užívat prostoru a odkládacího místa dle vaší libosti.