Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Bambusové koupelnové doplňky

Interiér domácnosti, stejně tak i koupelny, doplněný dřevem působí útulně. Věděli to už naši předci, kteří dřevo hojně využívali. Nejen v obytných místnostech, ale i v koupelnách, kam se dnes pomalu vrací ...

Interiér domácnosti, stejně tak i koupelny, doplněný dřevem působí útulně. Věděli to už naši předci, kteří dřevo hojně využívali. Nejen v obytných místnostech, ale i v koupelnách, kam se dnes pomalu vrací. Lidé vědí, že dřevo působením vlhkosti pracuje, bobtná a sesychá, a proto se jeho umístění do koupelen často obávají. A přitom, pokud koupelnu vybavíme koupelnovými doplňky ze dřeva a především pak bambusového dřeva, jež umí odolávat vlhkosti, není třeba se bát znehodnocení.

Koupelna je dnes místností sloužící nejen regeneraci těla, ale i ducha. Významem je tak srovnatelná s ostatními obytnými prostory, například ložnicí. Je tedy nutné, aby vyhovovala nejen po stránce funkční, ale i estetické. 

A právě dřevo má tu schopnost vtisknout místnosti pocit tepla a zabydlenosti. Má ale i řadu praktických výhod. Tak třeba koupelnová předložka ze dřeva se nemusí prát, dřevěné WC sedátko nestudí a bambusové doplňky do koupelny vypadají krásně!

Nejčastěji využívanými jsou pro tyto účely tropické dřeviny, jimž vévodí právě bambus. Pevnou pozici už si vydobyly také africké dřeviny teak či wenge. Není překvapením, že je to díky jejich původu – rostou v prostředí, kde jsou vysoká vlhkost a její časté výkyvy zcela běžné. Do koupelen se proto ideálně hodí. V době moderních technologií však není třeba bát se ani přírodního dřeva, je-li dobře ošetřené a naimpregnované. 

V koupelně tak nemusíme barevně ladit jen kachličky a ručníky. Hezky sjednocené můžeme mít také kompletní bambusové koupelnové doplňky značky Nimco Nibu. Od stojanu na kartáčky, přes dávkovač na mýdlo až po stojánkový WC kartáč. Bambusové doplňky doplňte moderními nerezovými háčky řady Nimco a vaše koupelna bude nádherná!