Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Pro vaše pohodlné nakupování jsou všechny koupelnové doplňky seřazené do kategorií, ve kterých naleznete například dávkovače na mýdlo, sklenky a kelímky na čištění zubů, či na odkládání kartáčků, poličky do koupelny, háčky na ručníky, držáky a věšáky na ručníky, WC štětky nebo koupelnová madla. Většina doplňků do koupelny je určena pro motnáž na stěnu pomocí hmoždinek, ale máme i takové, co se jednoduše přilepí (naleznete je v kategorii koupelnové doplňky vhodné k nalepení, bez vrtání). Nechcete koupelnové příslušenství přivrtat nebo přilepit? Nevadí, máme i dostatečný výběr samostatně stojících koupelnových doplňků.

Různé materiály, ze kterých jsou naše koupelnové doplňky vyrobeny, vám umožní vybrat si jednoduše to, co se vám líbí. Především je to sklo, keramika, umělé sklo, umělý kámen, kompozitní plast, ale i dřevo. Dále pak nerezová ocel a různé nekorodující kovové slitiny (mosaz, měď), všechny opatřeny kvalitní vrstvou chromu. Novinkou je pak koupelnové příslušenství NIMCO Lada v retro designu s povrchovou úpravou staroměď a staromosaz.

Rovněž můžete přejít na koupelnové doplňky seřazené dle série a jednuše si vybrat podle svého vkusu. Pokročilé filtrování podle výrobce a série vám vaše hledání také zjednoduší.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz