Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Chaffoteaux Pharos Green 25

Kondenzační centrála Chaffoteaux Pharos Green 25 - stacionární kondenzační kotel kombinovaný se stratifikačním (vrstveným) zásobníkem.
Výrobce:Chaffoteaux
Katalogové číslo:3123464
Palivo:zemní plyn


Chaffoteaux Pharos Green 25

Popis produktu
Kondenzační centrála Chaffoteaux Pharos Green 25 - stacionární kondenzační kotel kombinovaný se stratifikačním (vrstveným) zásobníkem. Kondenzační technologie kotle zajišťuje nejvyšší míru ročního využití díky velkému regulačnímu rozsahu a maximální účinnosti (až 109 %). Stratifikační zásobník pro teplou vodu poskytuje pro uživatele nadstandardní dodávku vody a to již 5 minut od startu kotle. Stratifikační zásobník s objemem 105 litrů dokáže nahradit běžný zásobník o objemu až 200 litrů (provedení 35 FF). I provedení 12 kW poskytne uživateli dostatek teplé vody pro běžné použití, srovnatelné se zásobníkem minimálně 100 litrů. To umožňuje použití centrály i pro dvě koupelny současně.

Kotel je možno provozovat jako nízkoteplotní (např. podlahové topení), ale také pro standardní topný systém. Regulace umožňuje řídit kotlem dva topné okruhy se stejnou teplotní úrovní (pro každý vlastní teplotní snímač). V případě požadavku je možno kotel doplnit hydraulickými moduly pro složité topné systémy - kombinace až tří topných okruhů s různými teplotními spády. Samozřejmostí je vestavěná ekvitermní regulace kotle s možností jejího vypnutí uživatelem na čelním panelu kotle jediným tlačítkem.

Obchodně technický prospekt kotlů Pharos Green najdete zde.

Technické informace
- Volitelné příslušenství pro přípravu montáže a snadné připojení.
- Nerezový ISOtermický kondenzační výměník se zárukou 5 let.
- Minimální emise škodlivin - snížení produkce CO2 až o 40%, NOx až o 90%, nejlepší 5. třída NOx(pod 25 mg/kWh).
- Kotel se zásobníkem tvoří kompaktní celek s minimálními rozměry.
- Komunikační e-Bus karta součástí dodávky kotle.
- Centralizovaný výstup do odpadu - pojistné ventily, odvod kondenzátu.
- Automatická funkce odvzdušnění systému.
- Ochrana kotle před zamrznutím, zalehnutím čerpadel nebo třícestného ventilu.

Pro technické další informace, informace o instalaci a zprovoznění v rámci Jihomoravského kraje a na případnou cenu se sníženou DPH sazbou se informujte u pana Petra Holešovského, firma PH TRADE, tel.: 602 559 250, info@koupelna-snu.cz.
Parametry
Výrobce:Chaffoteaux
Dostupnost:SKLADEM
Palivo:zemní plyn
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Nejoblíbenější produkty #2

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: vodovodní baterie

news
Jarní slevy

Jaro je ve znamení úklidu a proto jsme pro vás přichystali JARNÍ AKCI NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE HELPMATION.

news
Nová zrcadla

Představujeme vám nové typy designových zrcadel s vestavěným osvětlením od výrobce NIMCO vyznačující se zejména výbornou svítivostí. Za použití LED diod s vysokým výkonem...

news
Zákaznické reference

Jsme rádi, že naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem vyrobků u nás i s výrobky samotnými. A budeme rádi i za vaše reference. Jedna naše zákaznice nám po instalaci koupelnových doplňků poslala pochvalnou referenci, kterou vám níže prezentujeme.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz