Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Vanová stěna RAVAK ELEGANCE EVSK1

Vanové stěny RAVAK EVSK1 jsou výrobky vytvořené speciálně pro vany Rosa I a II.
Výrobce:Ravak
Katalogové číslo:RAVEVSK1
Výplně:EVSK 1 L/R 75 Rosa, EVSK 1 L/R 85 Rosa, EVSK 1 L/R 100 Rosa
Výška: 150 cm
Orientace:pravý, levý


Vanová stěna RAVAK ELEGANCE EVSK1

Popis produktu
Vana Ravak Rosa byla navržena tak, aby její sprchovací část vytvořila zákoutí, které je možno oddělit. Vanové stěny Ravak EVSK1 jsou výrobky vytvořené společně s vanou Rosa a dokáží proto jejího zvláštního tvaru dokonale využít. Vanové zástěny Ravak EVSK1 jsou vyráběny v levé a v pravé variantě a jsou určeny pro vanu Rosa I 140 a Rosa 150, 160 (jako Rosa I, tak Rosa II) a Rosa II 170. Délka těchto vanových stěn je 75 nebo 85 cm. Výška vanových stěn EVSK1 je 1500 mm měřeno od hrany vany.

Ztělesnění luxusu nabízí řada sprchových koutů, dveří a vanových zástěn Elegance, která je charakteristická především osobitým designem a samonosnou konstrukcí s otočným principem otevírání. Výrobky této řady jsou vyráběny jako levý nebo pravý díl, případně levé nebo pravé provedení výrobku.

Varianty
EVSK 1 L/R 75 Rosa - určena pro vany Rosa I 140
EVSK 1 L/R 85 Rosa - určena pro vany Rosa I / Rosa II 150/160
EVSK 1 L/R 100 Rosa - určena pro vany Rosa II 170
Parametry
Výrobce:Ravak
Výplně:EVSK 1 L/R 75 Rosa, EVSK 1 L/R 85 Rosa, EVSK 1 L/R 100 Rosa
Výška: 150 cm
Dostupnost:do 15 dnů
Orientace:pravý, levý
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 news
Nejoblíbenější produkty #1

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: Koupelnové doplňky

news
SteamOne napařovací žehlící systém

SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější.

news
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infrazářiče ComfortSun

Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz