Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAROS ECO THER
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm


Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Popis produktu
Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu. Jsou osazeny jednou ruční sprchou a 4 ks stavitelných masážních trysek. Masážní sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM využívá termostatickou baterii a třípolohový přepínač. Uchycení panelu je koncipováno jako nástěnné, barva bílá, trysky chromované. Sprchové panely TEIKO PAROS ECO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu.

Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Velkoobjemové ohřívače vody

Nově do našeho sortimentu zařazujeme elektrické velkoobjemové ohřívače vody, nazývané též bojlery. Zvolili jsme osvědčeného výrobce Ariston, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

news
Koupelna ve vašem stylu

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

news
Nové série ohřívačů vody ARISTON ANDRIS

ANDRIS R, ANDRIS LUX a ANDRIS LUX ECO jsou nové série ohřívačů vody s prémiovým designem a kompaktními rozměry, které krásně zapadají do moderních interiérů a mají velice příznivou cenu!

news
Koupelnové doplňky Nimco Lada

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přímočarého trendu. LADA vybočuje ze zažitých tvarů a vrací se v čase nazpět. Lada se svými boubelatými až rustikálními tvary...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz