Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAROS ECO THER
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm


Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Popis produktu
Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu. Jsou osazeny jednou ruční sprchou a 4 ks stavitelných masážních trysek. Masážní sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM využívá termostatickou baterii a třípolohový přepínač. Uchycení panelu je koncipováno jako nástěnné, barva bílá, trysky chromované. Sprchové panely TEIKO PAROS ECO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu.

Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Termostatické baterie GROHE Grohtherm

Při výrobě termostatů používá firma GROHE nejcitlivější teploměr, jaký existuje - kůži lidského těla. Termostaty Grohtherm zajistí, že voda bude mít přesně takovou teplotu, jakou si zvolíte.

news
NOVINKA: Grohe Eurocube Joy

Představujeme vám novou sérii vodovodních baterií Grohe Eurocube Joy. Navazuje na úspěšnou řadu Grohe Eurocube a je specifická 29 mm širokou kartuší s patentovanou technologií.

news
Rozšiřujeme nabídku zboží

Na začátku roku 2016 jsme začali intenzivní jednání s několika dodavateli, abychom mohli rozšířit naše portfolio produktů, a tím pádem uspokojili vás, naše zákazníky, dychtící po pestřejší nabídce.

news
Děkujeme vám za podporu!

Jsme rádi, že náš obchod takto pozitivně hodnotíte! Více než 96 % nakupujících je s našim e-shopem spokojeno, 100 % zboží došlo k našim zákazníkům v naprostém pořádku.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz