Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAROS ECO THER
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm


Sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM

Popis produktu
Sprchové masážní panely TEIKO PAROS ECO THERM jsou zástupci jednoduchého a cenově dostupného designu. Jsou osazeny jednou ruční sprchou a 4 ks stavitelných masážních trysek. Masážní sprchový panel TEIKO PAROS ECO THERM využívá termostatickou baterii a třípolohový přepínač. Uchycení panelu je koncipováno jako nástěnné, barva bílá, trysky chromované. Sprchové panely TEIKO PAROS ECO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu.

Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 167 cm
Šířka: 16 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infrazářiče ComfortSun

Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

news
Velkoobjemové ohřívače vody

Nově do našeho sortimentu zařazujeme elektrické velkoobjemové ohřívače vody, nazývané též bojlery. Zvolili jsme osvědčeného výrobce Ariston, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

news
Koupelna ve vašem stylu

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz