Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAMO

Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAMO BI CR
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm


Sprchový panel TEIKO PAMO

Popis produktu
Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů. Jeho technické řešení přímo určuje, pro jaký způsob uchycení byl zkonstruován ... do rohu.

Rohový panel TEIKO PAMO k dispozici s pákovou a termostatickou baterií s přepínačem funkcí pro sekci osmi masážních trysek a ruční sprchy, jejíž součástí je také mýdlenka. Pro lepší pohodlí během masáže či sprchování se nabízí možnost využití sedátka, které je nedílnou součástí panelu TEIKO PAMO a jež může být současně doporučením pro seniory hledající alternativní zařízení namísto vany.

Sprchové panely PAMO/PAMO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu. Provedení v bílé barvě, provedení trysek - chrom.
Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Nové série ohřívačů vody ARISTON ANDRIS

ANDRIS R, ANDRIS LUX a ANDRIS LUX ECO jsou nové série ohřívačů vody s prémiovým designem a kompaktními rozměry, které krásně zapadají do moderních interiérů a mají velice příznivou cenu!

news
Koupelnové doplňky Nimco Lada

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přímočarého trendu. LADA vybočuje ze zažitých tvarů a vrací se v čase nazpět. Lada se svými boubelatými až rustikálními tvary...

news
Vodovodní baterie s novými povrchy

Nabízíme vodovodní baterie z leštěného nerezu a s povrchovou úpravou SUPERSTEEL, z ušlechtilé oceli nebo v černém či bílém provedení.

news
Termostatické baterie GROHE Grohtherm

Při výrobě termostatů používá firma GROHE nejcitlivější teploměr, jaký existuje - kůži lidského těla. Termostaty Grohtherm zajistí, že voda bude mít přesně takovou teplotu, jakou si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz