Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAMO

Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAMO BI CR
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm


Sprchový panel TEIKO PAMO

Popis produktu
Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů. Jeho technické řešení přímo určuje, pro jaký způsob uchycení byl zkonstruován ... do rohu.

Rohový panel TEIKO PAMO k dispozici s pákovou a termostatickou baterií s přepínačem funkcí pro sekci osmi masážních trysek a ruční sprchy, jejíž součástí je také mýdlenka. Pro lepší pohodlí během masáže či sprchování se nabízí možnost využití sedátka, které je nedílnou součástí panelu TEIKO PAMO a jež může být současně doporučením pro seniory hledající alternativní zařízení namísto vany.

Sprchové panely PAMO/PAMO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu. Provedení v bílé barvě, provedení trysek - chrom.
Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Termostatické baterie GROHE Grohtherm

Při výrobě termostatů používá firma GROHE nejcitlivější teploměr, jaký existuje - kůži lidského těla. Termostaty Grohtherm zajistí, že voda bude mít přesně takovou teplotu, jakou si zvolíte.

news
NOVINKA: Grohe Eurocube Joy

Představujeme vám novou sérii vodovodních baterií Grohe Eurocube Joy. Navazuje na úspěšnou řadu Grohe Eurocube a je specifická 29 mm širokou kartuší s patentovanou technologií.

news
Rozšiřujeme nabídku zboží

Na začátku roku 2016 jsme začali intenzivní jednání s několika dodavateli, abychom mohli rozšířit naše portfolio produktů, a tím pádem uspokojili vás, naše zákazníky, dychtící po pestřejší nabídce.

news
Děkujeme vám za podporu!

Jsme rádi, že náš obchod takto pozitivně hodnotíte! Více než 96 % nakupujících je s našim e-shopem spokojeno, 100 % zboží došlo k našim zákazníkům v naprostém pořádku.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz