Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAMO

Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAMO BI CR
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm


Sprchový panel TEIKO PAMO

Popis produktu
Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů. Jeho technické řešení přímo určuje, pro jaký způsob uchycení byl zkonstruován ... do rohu.

Rohový panel TEIKO PAMO k dispozici s pákovou a termostatickou baterií s přepínačem funkcí pro sekci osmi masážních trysek a ruční sprchy, jejíž součástí je také mýdlenka. Pro lepší pohodlí během masáže či sprchování se nabízí možnost využití sedátka, které je nedílnou součástí panelu TEIKO PAMO a jež může být současně doporučením pro seniory hledající alternativní zařízení namísto vany.

Sprchové panely PAMO/PAMO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu. Provedení v bílé barvě, provedení trysek - chrom.
Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infrazářiče ComfortSun

Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

news
Velkoobjemové ohřívače vody

Nově do našeho sortimentu zařazujeme elektrické velkoobjemové ohřívače vody, nazývané též bojlery. Zvolili jsme osvědčeného výrobce Ariston, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

news
Koupelna ve vašem stylu

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz