Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ravak AVOCADO R/L

Ravak Avocado je nejmenší pohodlná vana na světě. I malá vana může být pohodlná!
Výrobce:Ravak
Katalogové číslo:RAVAVOCADO
Varianta:150 x 75 cm (bílá), 160 x 75 cm (bílá)
Barva:snowwhite
Varianta:pravá, levá
Délka: 150 / 160 cm
Šířka: 75 cm
Výška: 47 cm
Hmotnost: 18 / 21 kg
Materiál: akrylát
Objem: 158 / 175 l


Ravak AVOCADO R/L

Popis produktu
Ravak Avocado je nejmenší pohodlná vana na světě. I malá vana může být pohodlná! To, že potřebujete vanu, která šetří prostor, ještě neznamená, že si musí vybrat vanou malou a nepocítit komfort velké vany. Avocado je převratná vana z dílny Design a Storz. I malá vana může působit velmi luxusně, Avocado je toho důkazem. Vana je navržena pro malé koupelny, je ideálním výrobkem do rekonstruovaných panelákových koupelen. Rohové vany jsou ve 4 různých modifikacích a to rozměrově 150x75 a 160x75 cm v provedení levém a pravém.

Příslušenství k vaně
Ke všem provedením se dodává jako samostatné příslušenství podpora a plastový čelní panel. Ve svislém řezu má panel zakulacený tvar s ustupujícím dolním lemem. Vhodným doplňkem je také, umyvadlo Avocado, které dokonale ladí s křivkami vany - nabízíme ve dvou variantách.

UPOZORNĚNÍ: V ceně vany není zahrnuta originální podpora AVOCADO, která je nutná pro bezpečnou a správnou montáž a pro uznání reklamaci !!!
Parametry
Výrobce:Ravak
Varianta:150 x 75 cm (bílá), 160 x 75 cm (bílá)
Barva:snowwhite
Varianta:pravá, levá
Délka: 150 / 160 cm
Šířka: 75 cm
Výška: 47 cm
Hmotnost: 18 / 21 kg
Materiál: akrylát
Objem: 158 / 175 l
Dostupnost:do 15 dnů
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Nejoblíbenější produkty #1

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: Koupelnové doplňky

news
SteamOne napařovací žehlící systém

SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější.

news
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infrazářiče ComfortSun

Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz