Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Podpora k vanám RAVAK

Podpora - nožičky pro všechny typy van od společnosti Ravak.
Výrobce:Ravak
Katalogové číslo:RAVPO
Typ vany:RAVPO AVO, RAVPO CAM170, RAVPO CAM180, RAVPO EVO, RAVPO FRE, RAVPO GEN, RAVPO LIL, RAVPO LOS, RAVPO MAG, RAVPO NER, RAVPO PRA, RAVPO ROS, RAVPO ROS2, RAVPO SON, RAVPO SON 75, RAVPO VAN, RAVPO YOU 175, RAVPO YOU 185


Podpora k vanám RAVAK

Popis produktu
Podpora - nožičky pro všechny typy van od společnosti Ravak. Originální podpora Ravak je nutná pro bezpečnou a správnou montáž a pro uznání reklamaci !!!

Vyberte si dle typu objednávané vany, případně dle velikosti vany pokud jsou tyto uvedeny, jinak se jedná o univerzální velikost. Nemusíte se obávat, vaše objednávky jsou kontrolovány našimi proškolenými zaměstnanci, takže případně chyba bude opraveno a vám bude doručeno přesně takové zboží, které odpovídá dané vaně.

Typ vany
vana AVOCADO - RAVPO AVO
vana CAMPANULA 170 - RAVPO CAM 170
vana CAMPANULA 180 - RAVPO CAM180
vana EVOLUTION - RAVPO EVO
vana FRESIA - RAVPO FRE
vana GENTIANA - RAVPO GEN
vana LILIA - RAVPO LIL
vana LOVE STORY - RAVPO LOS
vana MAGNOLIA - RAVPO MAG
vana NERIDA - RAVPO NER
vana PRAKTITRAVPO PRA
vana ROSA I - RAVPO ROS
vana ROSA II - RAVPO ROS2
vana SONATA 75 - RAVPO SON 75
vana SONATA 80 - RAVPO SON
vana VANDA - RAVPO VAN
vana YOU 175 - RAVPO YOU 175
vana YOU 185 - RAVPO YOU 185
Parametry
Výrobce:Ravak
Typ vany:RAVPO AVO, RAVPO CAM170, RAVPO CAM180, RAVPO EVO, RAVPO FRE, RAVPO GEN, RAVPO LIL, RAVPO LOS, RAVPO MAG, RAVPO NER, RAVPO PRA, RAVPO ROS, RAVPO ROS2, RAVPO SON, RAVPO SON 75, RAVPO VAN, RAVPO YOU 175, RAVPO YOU 185
Dostupnost:11-15 dní
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 news
Madla pro lepší komfort

Každého to jednou čeká, stáří. V pokročilém věku se naše tělo cítí unavené, svaly jsou ochablé a třeba takové vstávání z vany je čím dál tím obtížnější. Nové tělo vám nedáme, ale můžeme nabídnout vhodnou oporu. Madla a držadla jsou to správné řešení právě pro vás.

news
Nejoblíbenější produkty #1

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: Koupelnové doplňky

news
SteamOne napařovací žehlící systém

SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější.

news
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz