Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

LEBON Elements A ELA85 - umyvadlová skříňka

Závěsná umyvadlová skříňka s šuplíky a umyvadlem šířky 85 cm řady Lebon Elements A, provedení kombinace bílá s dub nebo ořech.
Výrobce:Lebon
Katalogové číslo:ELA85
Šířka: 850 mm
Hloubka: 475 mm
Výška: 700 mm


LEBON Elements A ELA85 - umyvadlová skříňka

Popis produktu
Závěsná umyvadlová skříňka s šuplíky a umyvadlem šířky 85 cm řady Lebon Elements A, provedení kombinace bílá s dub nebo ořech. Včetně chromových úchytek. Dvířka mají pneumatické dorazy, zásuvky jsou opatřeny ocelovými výsuvy se samozavíracím efektem.

Varianty
ELA85.N - ořech/bílá lesklá
ELA85.D - dub/bílá lesklá
Parametry
Výrobce:Lebon
Šířka: 850 mm
Hloubka: 475 mm
Výška: 700 mm
Dostupnost:SKLADEM
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment jsme rozšířili o nový set 9 sprchových souprav značky Grohe s podomítkovou termostatickou baterií Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infrazářiče ComfortSun

Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

news
Velkoobjemové ohřívače vody

Nově do našeho sortimentu zařazujeme elektrické velkoobjemové ohřívače vody, nazývané též bojlery. Zvolili jsme osvědčeného výrobce Ariston, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

news
Koupelna ve vašem stylu

Nudí vás stará koupelna? Jsou vaše koupelnové doplňky opotřebené, polámané, nefunkční či prostě jen staré? Vyměňte je za nové!

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz